Нова Пошта по Україні

Заснувавши свій магазин багато років тому в Харкові, ми визначили для себе кілька напрямків, одним з яких було створення реальної наявності товару на вітрині та складі магазину, а не десь на складах постачальника або виробника. Це дозволило відвідувачам, не тільки відразу купити у нас велосипед або аксесуар до нього, а також ще заздалегідь до самої покупки ознайомитися з багатьма товарами, оцінивши всі їхні характеристики на власні очі спілкуючись з консультантами і механіками, забувши про каталогах з їх обмеженою інформацією.

Це допомогло створити нам один з найкращих інтернет-магазинів, який може надати максимально швидку доставку по всій Україні відправляючи товар з магазину день в день. З огляду на це досягнення, ми зупинилися лише на одному перевізнику, який працює так само просто і швидко, маючи при цьому найбільша кількість представництв по всій території України. Для нас є важливим моментом, щоб кожна людина з будь-якого населеного пункту, зробивши замовлення в нашому магазині, зміг швидко і зручно отримати свою посилку протягом одного-двох робочої днів з моменту її відправки. Завдяки такій плідній роботі з перевізником Нова Пошта, наші клієнти оплачують доставку за мінімальними тарифами, всі ці переваги вплинули на роботу тільки з однією службою доставки.

Вартість доставки по Україні

Вартість доставки Ви оплачуєте при отриманні товару. Розрахувати вартість доставки можна на спеціальному калькуляторі.

Терміни доставки по Україні

Термін доставки по Україні від 1 до 3-х днів. У віддалені села і хутори доставка може займати до 5 днів.

* Відправлення відбувається в робочі дні вантажоперевізника Нової Пошти при повній оплаті або замовленні післяплатою до 15:00 і в неділю до 14:00. З усіх питань термінів доставки уточнюйте у менеджерів вантажоперевезень Нова Пошта.

  • Увага! На замовлення, оформленим в телефонному режимі, претензії типу "Прислали не той колір або розмір" не приймаються. Доставка для повернення або обміну товарів в таких замовленнях оплачується покупцем в обидві сторони!
  • Увага! Чи не забрані замовлення на нову пошту через 7 днів автоматично повертаються відправнику (якщо Ваше замовлення оплачений і Ви не встигаєте його забрати або хочете продовжити зберігання повідомте нам про це до закінчення цього терміну!

Самовивіз з магазину в Харкові

Весь представлений товар на нашому сайті знаходиться в нашому магазині за адресою м.Харків Московський проспект 259 веломагазин "Пілігрим"

карта проїзду